Weblocus logo - z nami klienci zarabiająCertyfikat Google Analytics QualifiedCertyfikat Adwords Qualified Professional Google
Strefa klienta
 
 

Klienci

Bank DnB NORDBank DnB NORD
Kampanie PPC dla jednego z najdynamiczniej rozwijających się banków obsługujących małe, średnie i duże firmy. Kampanie sprzedażowe zakończone olbrzymim sukcesem.

zobacz case study >>
Urząd Marszałkowski Województwa MałopolskiegoUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Pozycjonowanie serwisu rekomendującego Małopolskę. Podstawowym celem jest promocja zabytków UNESCO, miast i atrakcji Małopolski.
WiniaryWiniary
Współpraca od blisko 3 lat zarówno w zakresie SEO, jak i PPC. Bardzo istotnie zwiększyliśmy ruch na serwisie z wyników naturalnych. Konsekwentnie tworzymy w wyszukiwarkach wizerunek Winiar jako specjalistów od przepisów kulinarnych. Winiary to lider na rynku wyrobów kulinarnych - marka znana Polakom od ponad 60 lat.

zobacz case study - kampania PPC >>
zobacz case study - działania SEO >>
zobacz referencje >>
Leroy MerlinLeroy Merlin

Współpracujemy od 2,5 roku, zarówno w działaniach stałych PPC w Google, jak i kampaniach okresowych (np. ogród na wiosnę, ogrzewanie na jesień, kampanie wizerunkowe serwisów produktowych). To najlepiej działający w internecie hipermarket budowlano - dekoracyjny. Podstawowe cele kampanii PPC to budowa świadomości marki Leroy Merlin oraz zwiększenie ruchu na serwisie.

zobacz case study - kampania ogrodowa >> 
zobacz referencje >>

TETA S.A.TETA S.A.
Współpraca od niemal 5 lat, w zakresie SEO i PPC. Budowanie świadomości marki TETA jako lidera na rynku oprogramowania dla firm oraz pozyskiwanie traffic`u. TETA jest notowana na GPW.

zobacz referencje >>
Blachy PruszyńskiBlachy Pruszyński
Współpracujemy już 3 lata w zakresie SEO. Istotnie zwiększyliśmy ruch na serwisie, jednocześnie budując wizerunek klienta. Blachy Pruszyński jest liderem na rynku pokryć dachowych i elewacyjnych.

zobacz referencje >>
zobacz case study - działania SEO >>
Georg Utz PolskaGeorg Utz Polska
Współpracujemy ponad 3 lata. Prowadzimy działania SEO oraz kampanie PPC dla firmy będącej częścią szwajcarskiego holdingu.
 
zobacz referencje >>
Militaria.plMilitaria.pl
Pozycjonowanie największego internetowego sklepu z bronią.

zobacz referencje >>
Lukas BankLukas Bank
Współpraca w zakresie SEO oraz PPC na najbardziej konkurencyjnym rynku (branża finansowa). Lukas Bank jest od lat w czołówce rankingów na najlepszy bank w Polsce.
Golden EggGolden Egg
Współpraca z zakresu działań SEO. Budowa wizerunku rzetelnego doradcy finansowego.
MuratorMurator
Działania pozycjonujące jednego z serwisów należących do lidera wśród wydawnictw branżowych.
PaclanPaclan
Pozycjonowanie dwóch serwisów produktowych od 4 lat. Firma nalezy do Grupy CeDo, wiodącej na rynku europejskim.  

zobacz referencje >>
PIONEER PEKAOPIONEER PEKAO
Prowadzenie kampanii PPC dla lidera na rynku towarzystw funduszy inwestycyjnych.
InterchemallInterchemall
Współpraca od prawie 5 lat w zakresie SEO ich serwisu. Budowa wizerunku lidera w produkcji wyrobów ze spienionych tworzyw sztucznych oraz zwiększanie ruchu na serwisie.
Getin BankGetin Bank
Kampania PPC dla jednego z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce.
TUV NORD PolskaTUV NORD Polska
Prowadzimy działania pozycjonujące już blisko 5 lat. Podstawowe cele to budowa świadomości marki oraz pozyskiwanie traffic`u. TUV NORD Polska to firma o największym potencjale w Polsce w dziedzinie certyfikacji oraz odbiorów technicznych.
PositivoPositivo
Współpracujemy od początku istnienia sklepu internetowego. Naszym zadaniem jest zwiększanie ruchu na serwisie Klienta poprzez pozycjonowanie szerokie.
BISE BankBISE Bank
Kampanie PPC dla Banku Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (obecnie Bank DnB NORD).
Acris.plAcris.pl
Pozycjonowanie szerokie sklepu internetowego. Bardzo znaczący wzrost wejść oraz sprzedaży w efekcie naszych działań SEO.

zobacz case study >>
zobacz referencje >>
LinemedLinemed
Pozycjonowanie naturalne serwisu Linemed.pl – stale rozwijanej bazy wartościowych artykułów z dziedziny zdrowia, medycyny, urody oraz wyszukiwarki placówek medycznych w całej Polsce. Celem współpracy jest budowa wizerunku oraz pozyskiwanie ruchu na serwis.

Case Studies

SEM motorem kampanii sprzedażowej DnB NORD
Kampania PPC osiągnęła współczynnik konwersji aż 11,2%, co dało blisko 19-krotnie lepszy wynik od prowadzonych równolegle kampanii display'owych.

Kontakt

Skontaktuj się z naszym doradcą

Tel.: +48 71 78.68.952
E-mail: kontakt@weblocus.pl


Jacob’s Creek
 
 
Kontakt    |    Mapa serwisu    |    Polityka Prywatności
© 2008 Weblocus, ul. Krakowska 180, lokal nr 207, 52-015 Wrocław, tel. +48 71 78.68.952
Adv.pl
 
ft