Weblocus logo - z nami klienci zarabiająCertyfikat Google Analytics QualifiedCertyfikat Adwords Qualified Professional Google
Strefa klienta
 
 

O nas

Od blisko 6 lat działamy z udokumentowanymi sukcesami w obszarze SEM (ang. Search Engine Marketing) - marketingu prowadzonego w wyszukiwarkach internetowych. Specjalizujemy się w SEO (ang. Search Engine Optimization), czyli pozycjonowaniu naturalnym oraz w planowaniu i realizacjach kampanii PPC (ang. Pay Per Click), czyli płatnych linków.

Geneza marki Weblocus


Jesteśmy częścią Grupy Adv.pl - pierwszej polskiej agencji interaktywnej notowanej na giełdzie papierów wartościowych New Connect. Obecnie Grupa Adv.pl - zatrudniając 120 specjalistów - jest jedną z największych i najsilniej rozwijających się grup interaktywnych w Polsce. Weblocus, jako znaczący członek tego biznesowego zespołu, konsekwentnie i skutecznie pracuje na swoją wysoką renomę.

Doświadczenie i etyka działań


Jako podmiot realizujący projekty internetowe od wielu lat - jesteśmy godnym zaufania partnerem. Należymy do stowarzyszenia Interactive Advertising Bureau Polska. Zawsze działamy etycznie w biznesie i zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Posiadamy certyfikat Google Advertising Professional. O naszej pozycji świadczy też lista firm, które dzięki naszej pracy odniosły wymierne korzyści (m.in.: Leroy Merlin, Winiary, Getin Bank, Lukas Bank, Bank DnB Nord, PIONEER PEKAO, Goldenegg). Przeczytaj więcej w dziale "Klienci" >>

Wartości Weblocus


Celem każdej firmy jest zarabianie. Z tego prostego stwierdzenia uczyniliśmy naszą filozofię. Skutecznie i konsekwentnie pomagamy Klientom czerpać zyski z wyszukiwarek. W realizacji tego nadrzędnego celu pomagają nam jasno sprecyzowane wartości.

Skuteczność
Sukces rozumiemy jako działanie, które prowadzi do realizacji założonego celu.

Partnerstwo i uczciwość
Jesteśmy uczciwi wobec siebie i innych, co pomaga nam w tworzeniu partnerskich relacji. Odnosimy się do świata z szacunkiem i życzliwością.

Konsekwencja

Konsekwencja jest matką sukcesu. Jedynie konsekwentne działania kreują rzeczywistość.

Efektywność
Nie sztuką jest osiągnąć cel. Prawdziwym zwycięstwem jest dojście do niego najkrótszą droga.

Otwartość i rozwój
Jesteśmy odważni i mamy otwarte umysły. Dzięki temu zwyciężamy. Dzielimy się zdobytą wiedzą i wzajemnie motywujemy do stałego rozwoju. Każde działanie uczy nas, jak być jeszcze lepszym.

Wiedza
Każde nasze działanie jest starannie zaplanowane i przemyślane. Prowadzimy obserwacje i pomiary efektów. Dzięki temu budujemy bazę wiedzy, z której korzystają nasi Klienci.

Kreatywność
Bez kreatywności nie ma prawdziwego rozwoju. Dlatego wyznajemy zasadę łączenia solidnej wiedzy z umiejętnością znajdowania innowacyjnych rozwiązań.

Klient
Zależy nam na trwałych relacjach z Klientem. Współpracę zawsze opieramy na jasnych zasadach, aktywnie wychodzimy z inicjatywą, angażujemy się, dzielimy wiedzą. Sukces Klienta jest naszym sukcesem (win-win).Case Studies

Kampania Weblocus dla Winiary.pl
20 groszy kosztowało pozyskanie wejścia z Google na Winiary.pl

Kontakt

Skontaktuj się z naszym doradcą

Tel.: +48 71 78.68.952
E-mail: kontakt@weblocus.pl


Jacob’s Creek
 
 
Kontakt    |    Mapa serwisu    |    Polityka Prywatności
© 2008 Weblocus, ul. Krakowska 180, lokal nr 207, 52-015 Wrocław, tel. +48 71 78.68.952
Adv.pl
 
ft